9.11.17

Asutus

Aadress

Telefon

e-mail

Juhataja/direktor

Roosna-Alliku Põhikool

Kooli 1

38 95 495

rakool@r-alliku.paide.ee

Riina Hiob

Roosna-Alliku Lasteaed Hellik

Nooruse 3

38 95 380

hellik@rallikuvv.ee

Anne Alberg

Viisu Lasteaed

Pargi tee 6

38 69 836

aime.vahemets@rallikuvv.ee

Aime Vahemets

Roosna-Alliku Rahvamaja

Pargi 10

38 95 588

anneli@rallikuvv.ee

Anneli Karma

Viisu Rahvamaja

Viisu mnt 4

38 69 872

viisurahvamaja@rallikuvv.ee

Kerli Jänts

Roosna-Alliku Vallaraamatukogu

Pargi 10

38 95 588

viktoria.saarsalu@rallikuvv.ee

Viktoria Saarsalu

Viisu Raamatukogu

Viisu mnt 4

38 69 871

viisu@rallikuvv.ee

Malle Maimann

Roosna-Alliku Noortekeskus

Pargi 10

38 95 582

noortekeskus@rallikuvv.ee

 

Tiina Kõiv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roosna-Alliku Vallavalitsuse hallatavate asutuste töötajate töötasustamise alused ja palgamäärad

 

 

Toimetaja: REET KASK