26.01.17

 

REVISJONIKOMISJON

  Ametikoht

  Nimi

  Telefon

  E-post

  Esimees

  Kaire Lõhmus

  504 0330

  kaire.lohmus@rallikuvv.ee

  Aseesimees  

  Hannes Soonsein

  503 9219

  hannes.soonsein@rallikuvv.ee

  Liige

  Harry Käsper

 

  

 

 

EELARVE- JA MAJANDUSKOMISJON

  Ametikoht

  Nimi

  Telefon

  E-post

  Esimees

  Hannes Soonsein

  503 9219

  hannes.soonsein@rallikuvv.ee

  Aseesimees

  Aivar Tubli

  501 2380

  aivar.tubli@rallikuvv.ee

  Liige

  Ivan Bobrovski

  5632 3616

  ivan.bobrovski@rallikuvv.ee

  Liige

  Einar Lepiste

  5342 7252

  einar.lepiste@rallikuvv.ee

  Liige

  Avo Alt

  

  avo@silkan.ee

 

 

SOTSIAALKOMISJON

  Ametikoht

  Nimi

  Telefon

  E-post

  Esimees

  Malle Rooba

  5390 8214

  malle.rooba@rallikuvv.ee

  Aseesimees

  Anneli Karma

  526 6781

  anneli.karma@rallikuvv.ee

  Liige

  Anne Alberg

  389 5380

  hellik@rallikuvv.ee

  Liige

  Aime Vahemets

  386 9836

  aime.vahemets@mail.ee

  Liige

  Made Talts

  389 5584

  rakool@r-alliku.paide.ee

  Liige

  Maia Pääbo

 

 

 

 

 

HARIDUS- JA KULTUURIKOMISJON

  Ametikoht

  Nimi

  Telefon

  E-post

  Esimees

  Anneli Karma

  526 6781

  anneli.karma@rallikuvv.ee

  Aseesimees

  Tiit Merisalu

  5565 5201

  tiit.merisalu@rallikuvv.ee

  Liige

  Tiina Kõiv

  

  noortekeskus@rallikuvv.ee

  Liige

  Tiina Guutmann

  

 rakool@r-alliku.paide.ee

  Liige

  Marilin Jaanson

 

 

 

 

 

 

 

 

ROOSNA-ALLIKU VALLAVOLIKOGU EESTI KESKERAKONNA FRAKTSIOON

 

  Ametikoht

  Nimi

  Telefon

  E-post

  Esimees

  Aivar Tubli

  501 2380

  aivar.tubli@rallikuvv.ee

  Aseesimees

  Hannes Soonsein

  503 9219

  hannes.soonsein@rallikuvv.ee

  Liige

  Ivan Bobrovski

  5632 3616

  ivan.bobrovski@rallikuvv.ee

  Liige

  Einar Lepiste

  5342 7252

  einar.lepiste@rallikuvv.ee

  Liige

  Malle Rooba

  5390 8214

  malle.rooba@rallikuvv.ee

  Liige

  Tiit Merisalu

  5565 5201

  tiit.merisalu@rallikuvv.ee

  Liige

  Anneli Karma

  526 6781

  anneli.karma@rallikuvv.ee