26.01.17

 

 

Nimi

Volikogu liikmena peetavad ametid

Telefon

E-post

Aivar Tubli

Volikogu esimees

501 2380

aivar.tubli@rallikuvv.ee

 Hannes Soonsein

Volikogu aseesimees

503 9219

hannes.soonsein@rallikuvv.ee

 Marko Alev

Volikogu liige

 

 

 Kaire Lõhmus

Volikogu liige

504 0330

kaire.lohmus@rallikuvv.ee

 Avo Alt

Volikogu liige

 

 avo@silkan.ee

 Harry Käsper

Volikogu liige

 

harry.kasper@rallikuvv.ee

 Malle Rooba

Volikogu liige

5390 8214

malle.rooba@rallikuvv.ee

 Einar Lepiste

Volikogu liige

5342 7252

einar.lepiste@rallikuvv.ee

 Anneli Karma

Volikogu liige

526 6781

anneli.karma@rallikuvv.ee

 Ivan Bobrovski

Volikogu liige

5632 3616

ivan.bobrovski@rallikuvv.ee

 Tiit Merisalu

Volikogu liige

5565 5201

tiit.merisalu@rallikuvv.ee

 

 

Valimistulemus Roosna-Alliku vallas

 

Eesti Keskerakond

 

Aivar Tubli - volikogu esimees

Hannes Soonsein - volikogu aseesimees

Malle Rooba

Einar Lepiste

Anneli Karma

Ivan Bobrovski

Tiit Merisalu

 

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

 

Kaire Lõhmus

Aivar Saarepuu

Harry Käsper

Marko Alev

 

 

  

 
Toimetaja: REET KASK